UAB “LIVINKOMAS” teikia kompiuterių bei biuro technikos aptarnavimo, priežiūros, remonto bei pardavimo paslaugas, konsultuojame programinės ar techninės įrangos panaudojimo ar įsigijimo klausimais, projektuojame bei diegiame kompiuterinius tinklus bei informacines sitemas. Taip pat galime padėti sprendžiant nestandartinius gamybos automatizavimo ar apskaitos klausimus.

      Šiandien galime pasiūlyti paslaugas, kurios patenkis net sudėtingiausius verslo įmonės poreikius, susijusius su kompiuterinės ar biuro technikos panaudojimu, eksploatavimu ar priežiūra.

      Techninis aptarnavimas. Apima produktų, kuriems eksploatacinis techninis aptarnavimas reikalingas. Tai valymas, tepimas, reguliavimas ir tikrinimas, bei programinės dalies tikrinimas, nereikalingų sisteminių failų pašalinimas ir t.t.. Einamąjį techninį aptarnavimą ir remontą atliksim laikydamiesi su Klientu suderinto grafiko .

      Kompiuterių ūkio periodinis aptarnavimas. Siūlome verslo įmonėms kompiuterių ūkio priežiūros ir aptarnavimo paslaugų paketą, komplektuojamą individualiai pagal kiekvieno kliento poreikius.

      Profilaktinė priežiūra - tai reguliarus kompiuterių profilaktinis aptarnavimas, padedantis išvengti rimtų kompiuterinės technikos sutrikimų.

      Kompleksiniai sprendimai. Tai su užsakovu suderinta biuro bei kompiuterinės technikos priežiūros veiksmų visuma, kuri padėtų betkuriai verslo įmonei maksimaliai išnaudoti turimą techniką.

Kvalifikuotas kompiuterių aptarnavimas leidžia klientui gerokai sutaupyti, išvengiant sudėtingų gedimų - prastovų, duomenų praradimų, neplanuotų ir brangesnių iškvietimų.

UAB „LIVINKOMAS“ - patikimas partneris Jūsų kompanijos kompiuterių ūkio priežiūrai ir aptarnavimui.

Nuotolinės pagalbos failą rasite

 

info@livinkomas.lt